Sport

Benjamins Pegasus Lemmer hebben goed geturnd

Door: Douwe Bijlsma
Afbeelding
Foto Pegasus

IJLST/LEMMER - Zaterdag vond alweer het derde meetmoment plaats voor de benjamins van het turnen. Van Pegasus deden er drie jongens mee: Djurre Wesselius, Niels Haneveld en Redmer Gorter. Dit meetmoment is de voorloper van de grotere wedstrijden.

Hier kregen ze geen punten, maar stickers. Een bronzen als je het goed deed, een zilveren als je het nog wat beter deed en een gouden als het echt supergoed ging. Deze stickers werden op een heus diploma geplakt en zo hebben ze een mooi aandenken aan dit meetmoment. Djurre, Niels en Redmer lieten zien dat ze heel goed geoefend hadden en behaalden hele mooie kleuren stickers.

Djurre en Niels mogen volgend jaar naar de grote wedstrijden en Redmer heeft dan samen met Ym (die helaas deze dag verhinderd was) nog een jaar meetmomenten. Maar ook hier is de uitdaging er nog wel, want ieder toestel heeft drie verschillende niveaus met oefeningen. We blijven dus hard trainen.

Beoordelaars
De grote heren van Pegasus waren ook aanwezig in IJlst. Ynte, Bertus, Tiemen, Sydo en Jarno waren als beoordelaars aan het werk gezet. Dat betekent dat zij hun eigen turnervaring gebruiken om te beoordelen hoe de benjamins het doen. Zij bepalen welke stickers de jonge turners hebben verdiend. De vereniging is heel blij met deze heren. Zelf hebben ze op 7 juni hun laatste wedstrijd, de toestelfinales in Heerenveen.

Tekst: Irma Lok

Afbeelding