In bedrijf

Twee Jouster restaurants in Lekker 500: De Jouster Toer en Rosemary’s

Door: Douwe Bijlsma
Afbeelding
Afbeelding Lekker 500

JOURE - Mooi nieuws voor de Jouster restaurants ‘De Jouster Toer’ en ‘Rosemary’s’ want zij hebben een plekje bemachtigd in de prestigieuze Lekker 500-gids. Met deze erkenning behoren deze restaurants tot de top 500 beste eetgelegenheden van Nederland. De top 500 werd eerder deze week door het culinaire tijdschrift ‘Lekker’ bekend gemaakt.

Voor ‘Rosemary’s’ is de vermelding best bijzonder, aangezien dit restaurant aan het DE-Plein in Joure nog maar vier maanden geleden werd geopend. “We zijn vereerd dat we na zo’n korte tijd al bij de beste 500 restaurants van Nederland mogen horen!We zijn ontzettend trots op het team, wat een prestatie!”, laten Jeroen van der Geest en Benthe Smithuis van het restaurant weten. Wat het extra bijzonder maakt is dat ook hun eetgelegenheid ‘Le Petit Bistro’ in Sneek in de Lekker-lijst staat.

De recensent schrijft over ‘Rosemary’s’ onder andere “Rosemary is gevestigd aan het gezellige horecaplein in Joure. Het interieur is rustgevend en de stoelen zitten megalekker. Jeroen maakt van elk gerecht oogstrelende schilderijtjes.”

Voor ‘De Jouster Toer’ is de vermelding in de Lekker 500 niet nieuw. De blijdschap is er echter niet minder om bij het restaurant in de Midstraat. Johan Schotanus en Diana Thijsseling: “Trots op ons team een geweldige recensie in het blad Lekker500.”

Over het culinaire feestje bij dit restaurant schrijft men onder meer: “De Jouster Toer staat al jaren garant voor een stabiel gastronomisch hoog niveau. Zowel de witte als de zwart brigade laten geen steekjes vallen.”