Oktober dansmaand bij It Toanhûs: dans gratis mee
DFM - Bij It Toanhûs gaan in oktober de voetjes extra van de vloer, want van 2 tot en met 20
oktober kan iedereen gratis danslessen volgen tijdens de ‘Oktober Dansmaand’. En met iedereen bedoelt It Toanhûs ook echt iedereen.

‘’Als je al danst bij ons, probeer dan nieuwe stijlen uit. Volg je andere lessen bij It Toanhûs, zoals muziek-, theater- of kunstlessen, neem dan eens een kijkje in een van onze danslessen. En ook iedereen die nog geen lid is is meer dan welkom om een of meerdere proeflessen mee te doen. Dus nodig je vrienden, vriendinnen, familie of klasgenoten uit en kom in oktober lekker bij ons dansen’’, aldus het centrum voor de kunsten.
‘’We hebben dit seizoen veel nieuwe danslessen toegevoegd aan ons programma, dus er zit voor iedereen wel wat bij om te proberen. Van Klassiek tot Streetdance, van Modern tot Musical of Jazz en van Kleuterdans tot de Dansmix voor dansers van 30+.’’
De lessen worden gegeven op drie verschillende locaties, namelijk in Joure, Lemmer en Sint Nicolaasga. Het complete aanbod is te vinden op www.toanhus.nl/oktober-dansmaand
Aanmelden
Voor wie nog geen lid is kan een keuze maken uit het aanbod en dan via de website en aanmelden voor een proefles. Leden kunnen een mail sturen naar info@toanhus.nl en doorgeven aan welke proefles(sen) ze mee willen doen. It Toanhûs laat daarbij wel weten: vol=vol.










