It Toanhûs houdt open huis
JOURE - In juni werd er vanwege het coronavirus nog een online open huis georganiseerd. Op zaterdag 29 augustus volgt een ‘echt’ open huis op de locaties Joure en Balk van It Toanhûs.
Van 13:00 tot 16:00 (Balk tot 15:00) kan iedereen kennismaken met lessen muziek, dans, theater en beeldende kunst. ,,Dus heb je de afgelopen periode een nieuwe hobby ontdekt op dit gebied? Start met lessen en wordt nóg beter. Op het open huis kunnen we een proefles voor je inplannen.’’
Lessen in hele gemeente
De lessen van It Toanhûs worden gegeven op leslocaties in Balk, Lemmer, Joure en St. Nicolaasga. Belagstellenden kunnen dus in de hele gemeente terecht. Voor wie al nieuwsgierig is geworden, kan alvast kijken op Youtubekanaal It Toanhûs CVK. Hierop laten docenten per locatie zien welke lessen zij geven.






