It Toanhûs organiseert een open les RGM
Wat is RGM De Ronnie Gardiner Methode (RGM) is een vrolijke, gestructureerde, multi-sensorische oefenmethode voor de hersenen, waarbij ritme en muziek worden ingezet om beweging, spraak en cognitie te stimuleren. Doordat er meerdere hersengebieden tegelijkertijd geactiveerd worden (o.a. zien, horen, motoriek, spraak, geheugen) is het een enorm sterke manier om de conditie van de hersenen te verbeteren.

Waar is het goed voor: • Het concentratievermogen • De coördinatie • Motorische vaardigheden • De lichaamsbalans • Spraak, lees- en leervermogen • Sociale vaardigheden • Het zelfvertrouwen • Samenwerking tussen hersenhelften • Positieve levenshouding
Open les De open les wordt gehouden op dinsdag 29 oktober, van 10:00 tot 11:00 uur, in de Brede School Joure. Aanmelden kan door even te bellen naar 0513-417555.
Meer informatie is te lezen op de website www.toanhus.nl.







