De nationale top van de tuigpaardensport komt naar het Concours Hippique in Rijs
RIJS - Op zaterdag 3 augustus 2024 komt de allerbeste nationale top van de tuigpaardensport naar CH Rijs. Ze zullen daar in drie verschillende kampioenschappen strijden om de eresjerpen! Ook de springruiters op het hogere niveau strijden om de ereprijzen in de Grote Prijs van Rijs. Deze beide takken van paardensport, de aangespannen sport en de springsport vormen de hoofdacts op CH Rijs.

Oog voor historie
CH Rijs neemt u dit jaar eventjes mee naar vergane tijden, waarin het Friese paard nog werd ingezet voor de landbouw. Showgroep Ald Frysk Hippysk Erfguod zet zich in dit stukje cultuur te bewaren en levend te houden. In een aansprekende show laten ze u weer even meebeleven hoe het er vroeger aan toe ging. Daarnaast verzorgen de jeugdige leden van het Jeugd Stimuleringsplan een showtje waarin zij veelzijdig met hun pony’s te werk gaan. Ook geeft CH Rijs dit jaar een hele bijzondere ereprijs weg in de vorm van een Fries kostuum. Met deze prijs hoopt het bestuur de rijders nog wat extra te stimuleren vooral door te blijven gaan met het rijden van Friese paarden voor de sjees.
Voor jong en oud
CH Rijs biedt een dag vullend non-stop programma van 09.00 tot 17.30 uur. Ook voor de jeugdige bezoekers is er veel vermaak in ons speciaal ingerichte kinderdorp in de binnenhal van de manege. Bekijk het gehele programma op www.ch-rijs.nl







