FOTO’S / Clyde Duncan en Mats Houtvesting winnen jeugdviswedstrijd
LEMMER - Maar liefst 42 kinderen kwamen af op de jeugdviswedstrijd die Hengelsportvereniging Lemmer e.o. zaterdag organiseerde. Deelnemers tot en met 13 jaar gooien hun hengel uit in centrum van het watersportdorp.

Nadat iedereen was ingeschreven gaf Vismeester Jan van der Werf het sein dat ze mochten beginnen met vissen. Nadat de dobbers in het water lagen kwamen de eerste visjes al boven water. De vrijwilligers hadden het volgende de organisatie behoorlijk druk met het opmeten en noteren van iedere vangst.
Er werden vooral veel Grondels gevangen. De grootste vis was een voorn van 21 centimeter. Om kwart over drie was de wedstrijd afgelopen en kon men beginnen met het uitrekenen wie de winnaars waren.
Prijzen
In de categorie 10 t/m 13 jaar was de verdeling als volgt: eerste prijs Clyde Duncan met 463cm, tweede prijs Tristan ChinaFoeng met 390 cm en derde prijs Indy v.d. Berg met 313cm. In leeftijd t/m 9 jaar ging de eerste prijs naar Mats Houtvesting met 292 cm. Tweede werd Jaimi Schippers met 285 cm. En de derde prijs was voor Jort Miltenburg met 205 cm. De prijswinnaars kregen allemaal een mooie beker en een waardebon.
De kinderen kregen allemaal twee consumptiebonnen, eentje voor drinken en eentje voor patat. Daarnaast ontvingen ze een tegoedbon met een waarde van 10 euro die ze kunnen inwisselen bij Pet’s Place. De jonge vissers gingen met een jeugdtoestemmingkaart naar huis, waarmee ze in 2022 het hele jaar gratis mogen vissen.











