SC Heerenveen wint Simmer Cup na zege op Volos FC
HEERENVEEN – SC Heerenveen heeft de voorbereiding op het nieuwe Eredivisie-seizoen met winst afgesloten. De ploeg won zaterdag in het Abe Lenstra Stadion de eerste editie van de Simmer Cup door het Griekse Volos FC met 3-2 te verslaan.

SC Heerenveen kwam na ruim een kwartier op voorsprong. Henk Veerman benutte een strafschop nadat nieuweling Lanroy Machine tijdens een dribbel onderuit was gehaald. Kort na rust werd de voorsprong verdubbeld. Machine leek zijn eerste doelpunt voor SC Heerenveen te maken, maar de bal verdween via een Griekse verdediger in het eigen doel.
Volos bracht de spanning na een uur terug via Jun Hurtado, die profiteerde van slordig balverlies achterin. Veerman herstelde de marge met zijn tweede treffer van de middag door raak te koppen. In de 85e minuut maakte Fabio met een afstandsschot nog de 3-2, maar verder liet SC Heerenveen het niet komen.












