UNIS Flyers tankt vertrouwen na twee gewonnen wedstrijden
HEERENVEEN - UNIS Flyers heeft afgelopen weekend winnend afgesloten. Uit won het team van EHC Die Bären Neuwied, thuis werd gewonnen van HIJS Hokij.

Ruime winst op EHC Die Bären Neuwied
Vrijdagavond was het team van Mike Nason te gast in Neuwied. Het team kwam eerst op achterstand, maar verdediger Brett Magee bracht de Friezen in de zestiende minuut weer op gelijke stand. De tweede periode kwam UNIS Flyers vlot op voorsprong via Tom Speel. Daarna was het opnieuw Magee die deze keer twee keer het net wist te vinden. Tom Speel zette in de derde periode de eindstand, 1-5 op het scorebord.
Voorproefje op bekerfinale
Twee dagen later stond UltimAir HIJS Hokij op het programma in Thialf. Waar de Hagenezen met een man minder kwamen te staan door een straf, wist Tuukka Rajamaki deze situatie te benutten en scoorde hij de openingstreffer. De tweede periode was het opnieuw de Finse scherpschutter die wist te scoren. Matias Mustonen wist binnen een minuut HIJS Hokij naar 2-1 te brengen. Lang leek de 2-1 tussenstand ook de eindstand te worden. Maar met nog enkele minuten was het Jorma van der Meerakker die UNIS Flyers naar de 3-1 eindstand wist te brengen.
Met de winst tegen Den Haag liet UNIS Flyers zien dat ook zij kans maken op de winst in de bekerfinale over twee weken in Den Haag.
















