VIDEO / FOTO’S Achtste BregePop Festival verloopt zonder problemen
SCHARSTERBRUG - De achtste editie van het BregePop Festival is ondanks de grote drukte zonder problemen verlopen. 15.000 festivalgangers trokken in twee dagen tijd naar het tijdelijke feestdorp bij Scharsterbrug. Zij werden verwelkomt door de organisatie en maar liefst 350 vrijwilligers.

,,Wat hebben we genoten van deze twee geweldige festivaldagen. Samen met jullie was het weer een fantastische editie van BregePop’’, aldus de organisatoren. Ook de politie is tevreden over het verloop. ,,Voor velen is BregePop de start van het festival seizoen in Friesland. Twee fantastische dagen zonder ongeregeldheden. Organisatie en bezoekers, goed gedaan’’, zo laat wijkagent Patrick online weten.
Het enthousiaste publiek kreeg op vrijdag onder andere grote artiesten als Suzan & Freek, Flemming en Jody Bernal voorgeschoteld. Op zaterdag voegden zich daar onder meer Davina Michelle, Snelle en La Fuente bij aan. In totaal waren er verdeeld over acht area’s, waaronder de Live Stage, Silent Disco, Rock Church en Dance Palace, meer dan vijftig artiesten te zien en horen.
Voor het team is het nu tijd om het festivalterrein weer terug te veranderen in een weiland. Daar zijn de nog wel een paar weken zoet mee.
[youtube url=’https://www.youtube.com/embed/gEmzuVGvnI4’]
































