Cultuur en uitgaan

Jonge talenten schitteren met twee musical voorstellingen in Lemmer

Door: Douwe Bijlsma

LEMMER – In juni staat Hege Fonnen in Lemmer in het teken van theater en jong talent. De leerlingen van Theater- en musicalschool Los!, onderdeel van CvK It Toanhûs uit Joure, brengen twee uiteenlopende producties op de planken: het vrolijke Peter Pan en het indringende Le Monstre.

Afbeelding
Afbeelding It Toanhûs

De jongste groep (7 tot 12 jaar) speelt Peter Pan, een fantasievolle voorstelling waarin vriendschap en het plezier van kind zijn centraal staan. Voor veel spelers is dit hun eerste kennismaking met theater. De première is op zaterdag 6 juni om 19.30 uur, met een matinee op zondag 7 juni om 15.00 uur.

De oudere groep (12 tot 18 jaar) brengt Le Monstre: Stilte voor de storm. Deze voorstelling speelt zich af in het Parijs van 1910, waar een dreigende overstroming en een mysterieus monster voor spanning zorgen. De première is op zaterdag 13 juni om 19.30 uur, met een matinee op zondag 14 juni om 15.00 uur.

De zaal opent een half uur voor aanvang. Tickets zijn verkrijgbaar in de voorverkoop (Peter Pan) (Le Monstre) en aan de kassa.