
ROTTUM - Sinds enige tijd zijn zes enthousiaste dames actief met het organiseren van activiteiten in Rottum. Het zestal, bestaande uit Rianne, Dineke, Lianne, Inge, Tjitske, Jessie, doet dit onder de naam Ferdivedaasje.
Voor elke laatste vrijdag of zaterdag van de maand, oktober tot en met april, bedenken ze samen een leuke activiteit voor de Rottumers. Op deze manier willen ze het hele dorp en omstreken, jong en oud, met gezelligheid samenbrengen.
De eerste activiteit, een spetterende bingo met presentator Anne Knol, verliep met honderd bezoekers succesvol. Op 23 november volgde een geslaagde Pub Quiz. Onder leiding van quiz master Jochum Meester hebben maar liefst 14 teams gestreden om de winst, en genoten van de gezelligheid en het echte dorpsgevoel.
Ferdivedaasje Nieuwjaarsbingo
”Begin het nieuwe jaar goed met een bruisende nieuwjaarsbingo op vrijdag 31 januari 2025 van 16.00 uur tot 17.30 uur voor kinderen vanaf 6 jaar tot en met 12 jaar en in de avond om 20.30 uur organiseren we de bingo voor de leeftijd van 13 jaar en ouder. Het belooft een onvergetelijke middag en avond te worden vol plezier en gezelligheid!”, laat team Ferdivedaasje weten.
Volg de activiteiten via Facebook Ferdivedaasje “en beleef samen met ons alles wat Rottum te bieden heeft.”













