Algemeen

Medewerkers Dynhus doen in vorm van klussen wat extra’s op schrikkeldag

Door: Douwe Bijlsma
Afbeelding
Foto aangeleverd

DFM - Medewerkers van huisvester Dynhus hebben schrikkeldag vorige week goed benut. Ze gebruikten deze extra dag van het jaar om iets extra’s te doen. “We hebben hiervoor contact gezocht met verschillende organisaties en initiatieven in de buurt.” Voor sommige projecten was Stichting Present De Fryske Marren de tussenpersoon.

Alle medewerkers van Dynhus hebben meegedaan. Van klantadviseur tot wijkbeheerder en van controller tot financieel medewerker. We hebben verschillende klusjes gedaan zoals schilderen, opknapwerkzaamheden, opruimen, spelletjes met ouderen, stallen schoonmaken met cliënten en nog veel meer.

Er was een ochtenddeel en een middagdeel waardoor iedereen op twee verschillende plekken kwam. Tussen de middag aten de deelnemers gezamenlijk pannenkoeken op kantoor en wisselden zede eerste ervaringen uit.

“Een aantal collega’s is naast het vrijwilligerswerk naar AVK Plastics geweest voor een presentatie en rondleiding. AVK vervult een grote rol in Eigen Warmte Balk waar wij als Dynhus ook in participeren.”