Hoe zien de nieuwbouwplannen voor Sint Nicolaasga eruit?
SINT NICOLAASGA - Voor Sint Nicolaasga is men al langere tijd bezig om invulling te geven aan plannen voor nieuwbouw. Het gaat daarbij om een nieuw sportpark, een nieuw schoolgebouw voor De Paedwizer en It Klimmerblêd en de bouw van woningen. Gemeente De Fryske Marren werkt aan de invulling met diverse lokale partijen uit Sint Nyk en Idskenhuizen.

Het nieuwe sportpark wordt aan de westkant, buiten de bebouwde kom, van Sint Nicolaasga gerealiseerd. De voetbalvelden zullen worden gebruikt door voetbalverenigingen Renado en VVI uit Idskenhuizen. Het nieuwe schoolgebouw, waarin beide basisscholen onderkomen moeten krijgen, en de woningbouw zullen een plek krijgen op de huidige voetbalvelden van Renado.
Informatiemarkt
Om bewoners van Sint Nicolaasga en Idskenhuizen e.o. op de hoogte te stellen van wat bedoeling is zal er een informatiemarkt worden gehouden. Der verschillende ontwikkelingen zullen dan uit de doeken worden gedaan. Op de avond zijn gemeente De Fryske Marren, plaatselijk belang, scholen en voetbalverenigingen Renado en VVI. Er is de mogelijkheid om in gesprek te gaan en vragen te stellen.
De informatiemarkt over de nieuwbouwplannen voor Sint Nicolaasga wordt gehouden in het Zalencentrum Sint Nyk, op maandag 19 december van 17.00 tot 21.00 uur.









