Algemeen

Organisatie Friese Ballonfeesten wacht vervolg van kabinet af

Volgens de stichting is de meest gestelde vraag van de afgelopen tijd of het Jouster ballonfestival dit jaar door kan gaan. ,,Omdat ons festival in juli plaatsvindt, besluiten wij op dit moment de Friese Ballonfeesten nog niet te af te gelasten. We volgen de ontwikkelingen en maatregelen vanuit de overheid en het RIVM uiteraard op de voet’, aldus de organisatie.

Afbeelding
JOURE  - De organisatie van de Friese Ballonfeesten wacht het besluit van het kabinet over de coronamaatregelen af, voordat zij een besluit neemt over de editie van dit jaar.

Na de volgende persconferentie door de regering, uiterlijk 21 april,  zal waarschijnlijk duidelijk worden hoe de vlag ervoor hangt voor het spektakel met heteluchtballonnen.

Afbeelding