Algemeen

Geen jaarlijkse gondelvaart in Balk

,,In navolging van de verlengde maatregelen hebben wij helaas moeten concluderen dat het organiseren van de Feestweek in Balk dit jaar geen haalbare zaak is. De Feestweek stond gepland van 22 tot en met 29 augustus. Met dit besluit komt er ook een einde aan de onzekerheid betreffende het wel of niet laten doorgaan van de jaarlijkse Gondelvaart in Balk’’, aldus de organisatie.

Afbeelding
BALK - Er komt dit jaar geen feestweek en daarmee ook geen gondelvaart in Balk. Dit heeft de organiserende stichting dinsdagavond besloten naar aanleiding van het besluit van het kabinet om alle evenementen te verbieden tot 1 september.

Stichting Feestweek Balk vindt het spijtig om tot dit besluit te moeten komen ,,maar de verplaatsing naar 2021 geeft ons ruimte om de volgende Feestweek in Balk nog mooier, leuker en onvergetelijker te maken!’’

Foto Stichting Feestweek Balk

Afbeelding