Bekendmakingen gemeente De Fryske Marren
DFM - De afgelopen periode heeft gemeente De Fryske Marren bekendmakingen gepubliceerd. Het overzicht betreft onder andere aanvragen voor bouwvergunningen, verleende vergunningen en verlenging van beslistermijnen.
Kijk voor alle officiële bekendmakingen op www.officielebekendmakingen.nl
20-08-2026 - De Fryske Marren - Jouster Merkeloop - Joure

20-08-2026 - Meerweg 26, 8515 CB Oldeouwer: melding huisvesten van diverse soorten vee.. (Z.903496)
20-08-2026 - Koopmanweg 30, 8539 RT Echtenerbrug: melding plaatsen van een propaantank. (Z.903034)
20-08-2026 - Trophorne 5 Elahuizen: melding toepassen van grond. (Z.911078)
19-08-2026 - Bandsloot 25, 8538 RJ Bantega: aanvraag omgevingsvergunning voor het plaatsen van 2 dakkapellen. (Z.911076)
19-08-2026 - Kennisgeving voornemen tot het tijdelijk verhuren van een perceel grond
19-08-2026 - Westermarwei 1, 8501 RA Joure: aanvraag omgevingsvergunning voor het realiseren van een bed & breakfast . (Z.911455)
17-08-2026 - Sinnebuorren te Joure: verleende evenementenvergunning organiseren van de Jouster Merke kermis. (Z.880155)
17-08-2026 - Koopmanweg 30, 8539 RT Echtenerbrug: melding toepassen van grond of baggerspecie. (Z.907622)
17-08-2026 - Intrekkingsbesluit Afwegingskader woningbouwplannen 2016
17-08-2026 - Liemerige Wei 6, 8567 HM Oudemirdum: aanvraag omgevingsvergunning voor het realiseren van 2 sleufsilo’s. (Z.910493)
17-08-2026 - Tsjûkemarwei 25-27 te Sint-Nicolaasga: verleende terrasvergunning. (Z.907831)
17-08-2026 - Woudfennen 13, 8503 BA Joure: verleende terrasvergunning. (Z.906949)
17-08-2026 - Jaarverslag 2025
17-08-2026 - Vervangingsregeling loco-secretaris / plaatsvervangend algemeen directeur
17-08-2026 - Aanwijzingsbesluit secretaris bezwaarcommissie en klachtencoördinator
17-08-2026 - Agenda Petear
17-08-2026 - Jaarverslag klachten 2025
17-08-2026 - park Herema State en terrein JWS: verleende evenementenvergunning organiseren van de Agrarische Schouw. (Z.903521)
17-08-2026 - Flueskamp te Haskerhorne: melding opslaan van grond. (Z.889737)












