Zorgen om vermiste shorttracker Sven Roes (26); vertrokken vanuit Oosterzee
OOSTERZEE - Sven Roes, 26, wordt sinds zaterdagmiddag vermist. De shorttracker, actief voor TeamNL, werd voor het laatst gezien om 16.15 uur bij een Shell-tankstation in Muiden. Eerder die dag vertrok hij rond 15.15 uur vanuit Oosterzee in zijn witte Mitsubishi ASX met TeamNL-bestickering. Rond 19.05 uur vond het laatste contact plaats.

Collega’s en oud-sporters delen op Instagram een oproep met meer informatie over de vermissing. Onder hen zijn Jens van ‘t Wout, drievoudig olympisch kampioen van Milaan, zijn broer Melle van ‘t Wout, Xandra Velzeboer en Friso Emons.
Roes won in zijn carrière één wereldkampioenschapsmedaille: zilver in 2022 met de Nederlandse aflossingsploeg. Dat jaar nam hij ook deel aan de Olympische Spelen, waar hij veertiende werd op de 1500 meter en met de aflossingsploeg als zevende eindigde.










