Algemeen

Modder, obstakels en plezier bij Bevrijdings Mudrun

Door: Douwe Bijlsma

SINTJOHANNESGA/ROTSTERHAULE – Het was zaterdag weer een modderig spektakel tijdens de jaarlijkse Bevrijdings Mudrun van Abe Sjipkop. Meer dan honderd deelnemers, van jong tot oud, verschenen aan de start voor de survivalrun die al twintig jaar een begrip is in Sintjohannesga, Rotsterhaule en omgeving.

Afbeelding
Foto Creagrafisch Fotografie

Deelnemers konden kiezen uit routes van 6 of 12 kilometer. Onderweg kregen zij een mix van nieuwe en bekende obstakels voorgeschoteld. Via een route in de vorm van het hoofd van Abe Sjipkop.

Volgens de organisatie was het opnieuw een geslaagde editie. “Wat was het weer mooi”, klinkt het. “We kijken terug op een prachtige dag, met hier en daar een schram en waarschijnlijk nog een paar dagen nagenieten met modder in de oren.”

Na afloop werd de dag afgesloten met muziek en gezelligheid op het feestterrein bij Yn’e Doarpsfinne.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding