Redgereedschap gestolen bij inbraak brandweerkazerne Echten
ECHTEN - Bij de brandweerkazerne aan de Middenweg in Echten is ingebroken. De inbrekers zijn ervandoor gegaan met redgereedschap. De inbraak vond tussen woensdag en donderdag plaats.

Via een raam kwamen de daders binnen. Het redgereedschap van de tankautospuit werd gestolen. Deze gereedschappen worden gebruikt om een bekneld slachtoffer uit een autowrak te bevrijden. Ook meerdere bijbehorende accu’s van het merk Holmatro zijn verdwenen.
Hoe laat de inbraak precies heeft plaatsgevonden en door hoeveel personen dit is gedaan is niet bekend. De politie kwam donderdagavond ter plaatse om onderzoek te doen.
De politie is op zoek naar getuigen van deze laffe daad. Getuigen kunnen contact opnemen met de politie via nummer 0900-8844








