Tuindorado presenteert kerstboek ‘Het Geheim van Kerst’
DRACHTEN – Tuindorado heeft een eigen kerstboek uitgebracht: Het Geheim van Kerst. De hoofdrol is voor Sterre, en daarom werden de eerste exemplaren zaterdag feestelijk uitgereikt aan een groep meisjes met dezelfde naam. De presentatie vond plaats midden in de jaarlijkse kerstshow van Tuindorado, die duizenden bezoekers trekt.

In het verhaal volgt de lezer de twaalfjarige Sterre. Zij ontdekt dat er in het tuincentrum een bijzondere kerstman rondloopt die ’s nachts werkt aan de kerstshow. Dankzij hem blijft alles sprookjesachtig mooi. Als schoonmaker Grommers argwaan krijgt, komt die magie in gevaar en moet Sterre ingrijpen om Kerst te redden.
Het boek is rijk geïllustreerd, telt ruim zestig pagina’s en is geschreven onder het pseudoniem Heidi. De hoofdpersonages waren eerder al te zien in een speurtocht door de winkel, die door veel kinderen werd gedaan. Het verhaal is ook als podcast te beluisteren op Spotify, voorgelezen door Rudy Vellema.
Het Geheim van Kerst kost € 4,99 en is gratis bij besteding vanaf € 30, zolang de voorraad strekt.